Skrzydlaci rozsyłają podziękowania!

W podziękowaniu za tegoroczną Akcję Mikołajkową – Fundacja Skrzydlaci przygotowała dyplomy. Chcemy w ten sposób pokazać, że bez Waszego ogromnego zaangażowania i szczerego wsparcia – nie udałoby się tak wspaniale pomóc i spełnić 30 życzeń dzieci z Domu Dziecka w Równem, wywołując przy tym uśmiech i wzruszenie nie tylko na twarzach samych obdarowywanych.

Z całego serca dziękujeMy, zarówno tym, którzy spełniali konkretne życzenia i kupowali dzieciom ich wymarzony prezent, słodycze lub kosmetyki, ale także i naszym darczyńcom, którzy pamiętali o tym, by zasilić fundacyjne konto, ułatwiając nam przy tym zorganizowanie samej akcji.

Przyjmijcie od nas symboliczne podziękowania i dyplomy, które utrwalą tegoroczną Akcję
Mikołajkową na długie lata i nie pozwolą zapomnieć o Waszym dobrym, skrzydlatym uczynku.