Agnieszka Fudali - Prezes Zarządu Fundacji

Pomysłodawczyni, fundator oraz Prezes Zarządu Fundacji Skrzydlaci. Z wykształcenia jest prawnikiem, tytuł magistra prawa uzyskała na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. W 2012 roku ukończyła aplikację adwokacką, rok później zdała egzamin adwokacki i od tego czasu wykonuje zawód adwokata w Izbie Adwokackiej w Warszawie.

Ma duży dystans do świata i jeszcze większe poczucie humoru. Wierzy w ludzi i stara się tchnąć w nich optymistycznego ducha. Uwielbia fotografię, polskie morze i zapach kawy. Jej grudniowe pierniczki - reniferki co roku podbijają serca najbliższych.

Członek Zarządu

Paweł Kondraciuk - członek Zarządu Fundacji.

Uwielbia towarzystwo ludzi, nie mniej niż swoje ulubione, czekoladowe ciasto. A najlepiej, gdy ludzie i ciasto znajdują się w zasięgu jego ręki. U swego rozmówcy potrafi zbudować poczucie wyjątkowości i pewności siebie. Przy nim każdy znajduje odwagę, by być sobą i właśnie to uważa za swój największy sukces.

Jest osobą niezwykle empatyczną. Nieustannie rozwija się w kierunku coachingu osobistego i treningu. Pod względem zawodowym najbliższe jest mu zarządzanie ludźmi oraz prowadzenie negocjacji. Od lat związany jest z branżą telekomunikacyjną.

Rada Fundacji Skrzydlaci

Aleksandra Kamińska