ZaopatrujeMy dzieciaki w wakacyjne plecaki!

Koniec wiosennego przesilenia! Ogłaszamy stan pełnej mobilizacji – po zimowym odpoczynku Skrzydlata Drużyna przystępuje do działania:)

Zbieramy siły i już niebawem fruniemy do zaprzyjaźnionego Domu Dziecka w Kaczorowie, tym razem z okazji Dnia Dziecka i nadchodzących wakacji.

Za cel postawiliśmy sobie skompletowanie wymarzonych przez dzieci rzeczy, które zapakują do wakacyjnego plecaka. Ręcznik plażowy, kolorowe japonki, nowy kostium, a może ulubiona książka czy frisbee?

O marzeniach dzieci dowiemy się z wysłanych do nas pocztówek – każde dziecko wskaże tam, co najchętniej zabrałoby w tym roku na plażę.

Naszym zadaniem będzie zrealizowanie tych marzeń, a także, dodatkowo zakup niezbędnych kosmetyków.

Mechanizm akcji jest prosty: wybieracie jedną z opublikowanych przez nas pocztówek (informujecie nas o tym zostawiając komentarz przy danej pocztówce) i deklarujecie zakup wskazanego przez dziecko prezentu. Dostarczacie nam wybrany przedmiot, a my zawozimy wszystko w Dzień Dziecka na miejsce i rozdajemy dzieciom.

Dla osób, które nie mają czasu na zakupy, ale chcą zaangażować się finansowo mamy wariant z zakupem kosmetyków – robicie przelew, a my zapewniamy najbardziej potrzebne kosmetyki.

Wszystkie – przygotowane przez dzieci – pocztówki znajdziecie na FB Skrzydlatych.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z naszej Wakacyjnej Akcji. Więcej zdjęć znajdziecie TU

DziękujeMY i bardzo liczymy na Waszą poMOC!
SkrzydlaCi.