Skrzydła dla Sebastiana

W tym roku świąteczna pomoc Skrzydlatych przeszła najśmielsze oczekiwania samej Skrzydlatej Drużyny. Informowaliśmy już o dwóch Mikołajkowych wydarzeniach. Czas na kolejne!

W dniu 6 grudnia 2015 r. II – ligowa drużyna koszykarska z Warszawskiej Pragi zagrała specjalny mecz dla 13-letniego Sebastiana i jego rodziny, wspierając tym samym naszą Skrzydlatą Akcję, prowadzoną pod hasłem: „Skrzydła dla Sebastiana”.

Dzięki pomocy drużyny – udało się zebrać przedmioty, które – mamy nadzieję – pomogą Sebastianowi w rozwoju jego zainteresowań i umiejętności.

W czasie meczu rozpoczęła się również zbiórka pieniężna na rzecz rodziny Sebastiana. Pragniemy poinformować, że zbiórka była ogromnym sukcesem i dzięki anonimowym darczyńcom udało się zakupić łóżko dla Sebastiana i jego 2-letnich sióstr: Zuzi i Hani.

Szczegółowe informacje o Akcji „Skrzydła dla Sebastiana” oraz możliwości dalszego jej wspierania zamieszczone zostały na FB Skrzydlatych.

Serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc!
Kłaniamy się nisko!
Skrzydlaci!