Piknik dla dzieci z Domu Dziecka w Giżycach

19 czerwca 2015 roku w Osadzie Puszczańskiej w Tułowicach odbył się piknik dla dzieci z Domu Dziecka w Giżycach. Opiekę i atrakcje zapewniali uczniowie z klas 1a L.O., 1rdT oraz 3T Zespołu Szkół im. J. Iwaszkiewicza w Sochaczewie, pod bacznym i wzorowym nadzorem koordynatorek akcji: Pani Katarzyny Pisarek oraz Pani Katarzyny Sałacińskiej.

Sponsorami Pikniku byli:

• właściciele Osady Puszczańskiej, którzy udostępnili nam teren i zapewnili pyszne jedzenie, za co z całego serca dziękujeMy,
  • P.P.U.H OKNO-BUD Pana K. Białobrzeskiego oraz MAX-BUD Pana Dawida Świątka, którzy wsparli finansowo Akcję, dzięki czemu można było zakupić nagrody oraz upominki dla dzieci,
  • Muzeum Kolei Wąskotorowej w Sochaczewie, które podarowało dzieciom i opiekunom bilety na przejazd koleją,
  • MARS, który podarował dzieciom pudła pełne najpyszniejszych słodyczy,
  • Sklep „Ludek” Pani Urszuli Kolińskiej, poprzez przekazanie dzieciom super ubrań,
  • inni ludzie dobrego i ogromnego serca, którzy pomogli nie tylko w zainicjowaniu samej akcji, ale również w jej przebiegu.

Wszystkim ww. osobom O G R O M N I E dziękujemy za gościnność, okazane serce i pomoc w zorganizowaniu tak wspaniałego Pikniku. Nasza Akcja przebiegła w niezwykle serdecznej atmosferze, pełnej wzajemnej życzliwości i uprzejmości, momentami wzruszając do łez, przez co z całą pewnością na długo zapadnie w pamięci Skrzydlatej ekipy.
ZapraszaMy do naszej galerii zdjęć, w której znajdziecie szczegółową fotorelację z przebiegu wydarzenia. Niezależnie od tego, zapraszamy do odwiedzenia i polubienia FB Fundacji Skrzydlaci: https://www.facebook.com/fundacjaskrzydlaci

KłaniaMy się jak zawsze nisko,